www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 вересня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
У районних ЦНАПах Дніпропетровщини з’явилася система електронної черги: як це працює (фото)
Версія для друку Написати листа
Без довгого очікування, сварок, плутанини та звичного «мені тільки спитати». Систему електронної черги запровадили у п’яти Центрах надання адміністративних послуг Дніпропетровщини. Спеціальний термінал видає кожному відвідувачу талончик з номером, коли ця цифра засвітиться на моніторі – можна заходити до адміністратора. Встановити програмні комплекси вдалося завдяки співпраці ДніпроОДА та німецької урядової організації GIZ.


Оксана Кузнєцова прийшла до Дніпровського районного ЦНАПу, щоб вирішити земельні питання. Вона однією з перший випробувала систему електронної черги, яку встановили в Центрі.

«Електронна черга – це дуже зручно. Ти сам бачиш, коли заходити. Немає ніяких скандалів, як це було раніше. А ще це швидко», - поділилася Оксана Кузнєцова.

Система працює просто. Відвідувач обирає на спеціальному терміналі необхідну групу послуг. Наприклад, оформлення дозволів, видачу документів, державну реєстрацію. Термінал роздруковує талончик з номером. Коли ця цифра з’явиться на моніторі в залі очікування – можна заходити до адміністратора. Звертатися слід до того працівника ЦНАПу, біля якого на табло висвічується номер із талончика.

«Щодня наш ЦНАП обслуговує від 50 до 100 людей. Зазвичай вишиковується велика черга. Завдяки електронній системі люди не очікують, а швидко отримують необхідні послуги», - зазначила керівник Дніпровського районного ЦНАПу Ольга Таран.

Систему електронної черги встановили в Дніпровському, Васильківському Новомосковському, П’ятихатському районних ЦНАПах та в Покровському міському ЦНАПі. Програмні комплекси придбали коштом німецької урядової організації GIZ.

«Завдання Президента України Петра Порошенка - зробити адмінпослуги доступними кожному. Ми відкриваємо ЦНАПи по всій Дніпропетровщині. Нині їх вже понад півсотні, - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. - У ЦНАПах великих міст області вже користуються електронною чергою. Проте в районах такий сервіс з’явився вперше. Система дозволяє оптимізувати роботу ЦНАПів та уникнути черг».

Контакти Центрів та перелік послуг – на сайті Регіонального віртуального офісу електронних адміністративних послуг області.


У п'яти ЦНАПах Дніпропетровщини встановили систему електронної черги.


Скористатися нею просто. Слід обрати на спеціальному терміналі необхідну групу послуг.


Термінал роздруковує талончик з номером.


Номер з’явився на моніторі в залі очікування - можна заходити.


Біля кожного адміністратора є табло. Підходити слід до того працівника, біля якого світиться номер з талончика.


Оксана Кузнєцова: "Електронна черга - це дуже зручно".Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTPXJK7.jpg