www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 15 серпня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
На фестиваль «Пісні, народжені в АТО» вже надійшло 30 заявок, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
На другий всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» вже подано 30 заявок. Авторські композиції надіслали хлопці з різних куточків країни. Найкращі з них військові виконають на гала-концерті у травні. Як приєднатися до фесту – далі.


«Другий фестиваль «Пісні, народжені в АТО» збирає талановитих бійців зі всієї країни. Авторські композиції вже надіслали хлопці з Полтавської, Київської, Херсонської, Івано-Франківської, Одеської, Дніпропетровської областей. Загалом – 30 заявок, - розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Хочемо, щоб проникливі пісні хлопців почула вся Україна. Фестиваль - чудовий поштовх до творчого розвитку».

Гала-концерт фестивалю «Пісні, народжені в АТО» відбудеться у травні. Для нього відберуть 20 найкращих композицій. У журі – лауреати минулорічного фесту, військові кореспонденти, зірки української естради. Приєднатися до концерту прагне й демобілізований Ігор Чайковський.

«Я вже понад 35 років займаюся творчістю. Організовував фестивалі бардівської пісні, концерти. Мені цікаво взяти участь у «Піснях, народжених в АТО». Скоріше хочу не себе показати, а послухати інших», - поділився АТОвець Ігор Чайковський.

А от Володимир Кияшко – новачок на великій сцені. Теж прагне заспівати на гала-концерті «Пісень, народжених в АТО».

«Виступати на сцені почав лише після АТО. На фесті хочу відчути атмосферу, зв’язок із залом», - розповів демобілізований Володимир Кияшко.

Щоб приєднатися до всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО» слід до 23 квітня подати заявку на сайті. На розгляд приймаються лише авторські композиції, написані військовими самостійно.

Перший Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» команда Валентина Резніченка та обласна асоціація воїнів АТО організували у Дніпрі в травні 2016-го. На концерт з’їхалися 20 виконавців з різних куточків країни. Співали про пережите на війні. Після фестивалю його учасники записали перший в країні диск АТОшних пісень, який презентували у Києві.


На фестиваль «Пісні, народжені в АТО» вже надійшло 30 заявок


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTCAWM7.jpg