www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 вересня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Через негоду на вимушених канікулах опинилися близько 150 тисяч школярів Дніпропетровщини
Версія для друку Написати листа
Через негоду навчання призупинено у школах п’яти міст, восьми районів та чотирьох об’єднаних територіальних громад області. Як повідомив директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький, на території інших громад регіону скорочені уроки.

«Дуже небезпечно зараз рухатися шкільним автобусом, тому що резина вже літня. До того ж температура у приміщеннях знизилась. Швидко почати позаплановий опалювальний сезон неможливо, тож прийнято рішення про часткове закриття шкіл, скорочення уроків. На вимушених канікулах учні Дніпропетровщини пробудуть до 21 квітня включно», – повідомив Олексій Полторацький.

У школах Дніпропетровщини навчаються близько 300 тисяч дітей. Через негоду на вимушених канікулах опинилася половина з них. Навчання тимчасово призупинене у школах Дніпра, Кам’янського, Нікополя, Новомосковська, Синельникового, а також Васильківського, Верхньодніпровського, Дніпровського, Криничанського, Магдалинівського, Новомосковського, Широківського та Юр’ївського районів. Не відвідують школи й учні Зеленодольської, Нивотрудівської, Святовасилівської та Мирівської об’єднаних територіальних громад. Рішення про закриття навчальних закладів приймає місцева влада.


Через негоду на вимушених канікулах опинилися близько 150 тисяч школярів Дніпропетровщини
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор