www.vasilk-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 17 липня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Васильківський район >> Новини
Понад півмільйона родин Дніпропетровщини вже заощаджують на комунальних платежах, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
529 тисяч родин Дніпропетровщини вже користуються субсидією. Це означає, що вони сплачують лише частину вартості комунальних послуг, решту відшкодовує держава. Оформити субсидію можна в управліннях соціального захисту за місцем реєстрації, поштою або на сайті iGov. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Понад півмільйона родин Дніпропетровщини вже оформили субсидію та заощаджують на комунальних платежах. Отримати державну підтримку можна будь-коли. Для цього достатньо заповнити заяву та декларацію і особисто, поштою або за допомогою інтернету передати їх до управління соцзахисту. Щотижня субсидію надають 8-10 тисячам родин області», - зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Для оформлення субсидії потрібно заповнити лише заяву та декларацію. Подати їх треба до управління соцзахисту за місцем проживання. Можна це зробити особисто, надіслати поштою або через портал igov.org.ua. Субсидію призначать з першого числа місяця, у якому подана заява.

Після оформлення субсидії оплата за комунальні послуги не перевищуватиме 15% доходу сім’ї. Решту оплатить держава.

Оформлення такої допомоги ні до чого господаря не зобов’язує. Субсидію повертати не потрібно, право власності на оселю не змінюється.

Прорахувати розмір субсидії можна самостійно за посиланням: http://teplo.gov.ua/calculation.

Більше про субсидії читайте тут.


Понад півмільйона родин Дніпропетровщини вже заощаджують на комунальних платежахВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTWQ86M.jpg